مقالات

طراحی سایت در نیاوران

طراحی سایت در نیاوران

خدمات ویژه و حرفه‌ای طراحی سایت در نیاوران، شامل توسعه پروژه کسب‌وکار آنلاین شما از صفر خواهد بود. ایده‌ای که در نظر دارید وارد فاز اجرایی می‌شود. طراحی سایت بر اساس استانداردهای روز دنیا، سئو و همین‌طور کدنویسی W3C انجام می‌گردد. پس از آن تمامی بخش‌ها به‌صورت کامل تست و مورد ارزیابی قرار گرفته و در نهایت پروژه در کم‌ترین زمان ممکن تحویلتان می‌گردد.

سال‌هاست که کسب‌وکارهای اینترنتی تبدیل به بخش مهمی از سطوح درآمدی افراد شده‌اند. البته که طراحی یک سایت اگرچه با بررسی آموزش‌هایی که این روزها در اینترنت دیده می‌شود کار سهلی به نظر می‌رسد، اما باید بدانید که خیر، توسعه و کسب رتبه برای یک سایت نیاز به تجربه و تخصص در این زمینه دارد. طراحی سایت در نیاوران نیز خدمتی است که توسط رایان وب ارائه می‌گردد.

طراحی سایت در نیاوران

مراحل ثبت سفارش

مشاوره

مشاوره

تماس تلفنی و دریافت مشاوره جهت طراحی سایت مناسب با نیازمندی‌های شما

بررسی-نیازهای-سایت

بررسی نیازمندی‌ها

در این مرحله تمامی نیازمندی‌های کارفرما بررسی شده و مناسب با آن طرح پیاده سازی می‌شود

تحویل-وب-سایت

پیاده سازی و تحویل

بعد از پیاده سازی، وب سایت و ویدئوی آموزشی کار با پنل نیز تحویل می‌گردد

پشتیبانی-فنی-سایت

پشتیبانی فنی

بعد از تحویل وب سایت در صورت بروز مشکل، رایان وب پاسخگوی تمام نیازهای شما می‌باشد

چرا رایان وب

رایان وب با بهره‌گیری از:

 • دانش و تجربه و تخصص چندین و چندساله در حوزه طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، خبری و دانلود و…
 • ۱۰ سال سابقه فعالیت مؤثر در حوزه نرم‌افزار، سئو و طراحی وبگاه
 • استفاده از بالاترین توان کاری و تحویل پروژه در منطقی‌ترین زمان ممکن
 • کدنویسی صددرصد استاندارد، یکتا و بهره‌گیری از قالب‌های اختصاصی
 • ارتباط مؤثر و مداوم با مشتری پس از اتمام پروژه جهت رفع مشکلات، نواقص و اختلالاتی که احتمال دارد به وجود بیاید

آماده خدمتگزاری به شماست.

نمونه کار طراحی سایت

طراحی سایت اختصاصی در نیاوران اختصاصی

اگر سایت شما به‌راحتی قابل پیمایش نباشد و محتوای ارزشمند شما به‌راحتی پیدا نشود، کاربران شما به‌جای دیگری خواهند رفت. اجازه ندهید این‌طور باشد. در رایان وب، ما از تجربه و تخصص خود استفاده می‌کنیم تا وب‌سایت‌های بصری، ساده و آسان برای پیمایش را برنامه‌ریزی و بسازیم. ما می‌خواهیم کاربرانمان احساس کنند که همه چیز در جایی است که آن‌ها انتظار دارند. بنابراین با طراحی سایت به صورت اختصاصی در نیاوران به دنبال آن هستیم که بهترین رابط کاربری را به کاربر ارائه دهیم.

این خدمات هم در حوزه ایده‌پردازی، طراحی قالب و استفاده از رابط‌های گرافیکی جذاب، بهره‌گیری از محتوای استاندارد برای نمایش به کاربر، توجه به سئو و موضوع بهینه‌سازی و سرعت لود و… خواهد بود.

توجه به محتوا و ارائه مطالب

سرمایه‌گذاری در طراحی سایت زیبا و بی‌توجهی به محتوا مانند خرید یک ماشین بدون موتور است. یک وب‌سایت برتر دارای محتوای قانع‌کننده و مختصر با CTAهای واضح است. هنگامی‌که با ما کار می‌کنید، کارشناسان طراحی وب‌سایت ما از نزدیک با شما همکاری می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که محتوای سایت شما به‌خوبی نوشته‌شده است، برای موتورهای جستجو بهینه‌شده است و با اهداف تجاری واضح ایجادشده است.

در مجموعه طراحی سایت رایان وب ما نه‌تنها طراحی وب‌سایت سفارشی را متناسب با کسب‌وکار شما و نیازهای منحصربه‌فرد مشتری ایجاد می‌کنیم. به‌عنوان یک شرکت طراحی وب‌سایت اختصاصی با قالب‌های ویژه مشتری‌محور، ما می‌خواهیم شما در هر مرحله از فرایند مشارکت داشته باشید. وقتی با ما سایتی طراحی می‌کنید، می‌توانید انتظار داشته باشید:

 • فرایندهای مشتری‌محور
 • تمرکز ویژه کسب‌وکار شما روی رتبه یک و صفحه یک گوگل
 • طراحی وب مناسب برای موبایل، واکنش‌گر
 • استفاده از المان‌های جذاب
 • روان‌شناسی رنگ برای سایت‌ها
 • پشتیبانی پس از اجرای پروژه از نظر امنیتی و توسعه بخش‌ها و امکانات

کاملاً عملی گردد.

لیست امکانات انواع سایت

انواع سایت

طراحی سایت پایه
سایت معرفی
طراحی گرافیکی مدرن
جهت معرفی شخص یا خدمات
صفحات متداول ( درباره ما، تماس با ما، خدمات و...)
پشتیبانی ۱ ماهه
افزونه و قالب لایسنس دار
پنل مدیریت فارسی
آموزش ویدئویی کار با پنل
طراحی سایت اختصاصی
سایت شرکتی
مناسب معرفی شخص یا شرکت
ارائه خدمات یا پروژه‌ها
طراحی حرفه‌‌ای و اختصاصی
سرعت بهینه
کد نویسی بهینه
آماده جهت سئو سازی
۳ ماه پشتیبانی رایگان
آموزش کامل کار با پنل
طراحی سایت پیشرفته
سایت فروشگاهی
سایت فروشگاهی یا آموزشی
درگاه پرداخت آنلاین
پنل مدیریت سفارشات
پنل پیامکی
رعایت کامل اصول سئو
گرافیک کاملا اختصاصی
آموزش کار با پنل
۶ ماه پشتیبانی فنی رایگان
وب‌سایت بهینه شده برای سئو

هنگامی‌که با ما وارد کار می‌شوید، یک وب‌سایت بهینه شده برای سئو از ابتدا با درنظرگرفتن بهترین شیوه‌های بهینه‌سازی برای گوگل و موتورهای جستجو ساخته‌شده است. ما وب‌سایتی را ایجاد می‌کنیم که پیام شرکت شمارا با تمام اطلاعات مهم در مورد محصولات، خدمات و فرهنگ شرکت شما منتقل می‌کند.

تیم ما همچنین تضمین می‌کند که وب‌سایت شما با استفاده از روش‌شناسی طراحی وب‌سایت بهینه‌سازی شده برای تبدیل و تجربیات کاربر پیشرفته که بازدیدکنندگان شمارا به سمت عمل سوق می‌دهد، منجر به جذب مشتری می‌شود.

وب‌سایت بهینه شده برای سئو

طراحی سایت چقدر طول می‌کشد؟

سؤالات زیادی در مورداجرای پروژه و طراحی سایت به طبع برای مشتری ایجاد می‌گردد. یکی از مهم‌ترین نکات این است که ما بخش به بخش این کدها و قالب سایت شمارا موردبررسی قرار داده و تمامی ارکان آن را از نظر کیفی کنترل می‌کنیم.  انتظار می‌رود که سایت در بهترین حالت تحویل مشتری گردد.

بازه زمانی لازم برای تکمیل طراحی وب‌سایت بر اساس اندازه وب‌سایت (تعداد صفحات) و نوع طراحی موردنیاز و در صورت نیاز به جلوه‌های ویژه یا جنبه‌های توسعه منحصربه‌فرد متفاوت خواهد بود. آنچه ضروری است، دوره آماده‌سازی است که در طی آن وایرفریم‌ها ساخته می‌شوند، رفت‌وبرگشت داده بین تیم طراحی و توسعه و ویرایش‌ها و ویرایش‌های نهایی.

خدمات کامل طراحی سایت در نیاوران
خدمات کامل طراحی سایت در نیاوران

یک طراحی وب سفارشی شامل بهره‌گیری از تمامی ارکان توسعه است که از نظر بصری جذاب، آسان برای استفاده، بهینه‌سازی‌شده، سازگار با موبایل باشد، بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کند و در طول زمان رشد را تشویق کند. در جهت تحقق این امر رایان وب خدمات کامل طراحی سایت را در نیاوران ارائه می‌دهد.

ما از تخصص بازاریابی دیجیتال خود برای ایجاد یک وب‌سایت با عملکردهای پیشرفته مانند تجارت الکترونیک، محتوای محافظت‌شده با رمز عبور، انجمن‌ها و ثبت رویدادها استفاده می‌کنیم. شما اسمش را انتخاب کنید، ما می‌توانیم آن را بسازیم. ما همچنین خدمات نوشتن محتوا را ارائه می‌دهیم که برند شمارا می‌سازد، داستان شمارا روایت می‌کند و ترافیک را با استفاده از بهترین روش‌های سئو در رتبه‌های برتر گوگل کسب می‌نماید.

کارشناسان رایان وب در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود​

جهت دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت تماس بگیرید.

طراحی سایت پزشکی در نیاوران

پروسه پردازش و ساخت سایت شما در کوتاه‌ترین زمان، با بهره‌گیری از المان‌های روز SEO انجام می‌گردد. ما به الگوریتم‌ها واقفیم، سرعت را مهم می‌دانیم و به قالب زیبا و کاربرپسند هم توجه ویژه‌ای داریم. پس دقیقاً بر اساس نیاز شما پیش می‌رویم.

تفاوتی ندارد که قصد طراحی سایت در نیاوران برای:

 • مشاور املاک
 • فروشگاه
 • کسب‌وکار آنلاین
 • استارتاپ
 • طراحی سایت پزشکی در نیاوران

را دارید. مهم‌ترین مسئله و وجه تمایزی که در مورد رایان وب وجود دارد این است که همه چیز را بر اساس نیاز شما سفارشی‌سازی می‌کند. این شامل استفاده از قالب‌های یونیک و منحصربه‌فرد، بهره‌گیری از کدنویسی استاندارد و اصولی، تهیه تصاویر اختصاصی و… خواهد شد. همین‌طور سایت پس از اجرا از تمامی جهات تست می‌شود.

مشکلات ایمنی برطرف گردیده و اگر پذیرای مشتریان هستید، در این حیطه می‌توانید از پنل‌های کاربری و منوهای اختصاصی برای هر شخص استفاده کنید. حتی اگر به‌عنوان یک ارگان و یا مجموعه با مسئولیت نامحدود، نیاز به طراحی سایت در نیاوران و تمامی مناطق تهران دارید، هیچ منعی دراین‌باره وجود ندارد و پروژه شما در کم‌ترین زمان ممکن با یک پیش‌فاکتور و برآورد کلی هزینه‌ها انجام می‌گردد.

سوالات متداول

خیر، در رایان وب پیشنهاد ما به کارفرمایان گرامی قالب با طراحی اختصاصی می‌باشد.

بله، تمامی قالب‌های استفاده شده در سایت‌های وردپرسی لایسنس‌دار می‌باشند.

تمامی سایت‌های طراحی‌شده توسط رایان وب با ابزارهای مخصوص تست می‌شود و سایتی با سرعت‌بالا به کارفرما ارائه می‌گردد.

بعد از اتمام طراحی فیلم آموزشی کار با پنل خدمت کارفرما ارائه می‌گردد.

مزایای طراحی سایت با رایان وب

1 دیدگاه در “طراحی سایت در نیاوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *