مقالات

طراحی سایت در سعادت آباد

شرکت طراحی سایت در سعادت آباد

امروزه بسیاری از کسب‌وکارها به تبلیغات آنلاین و دیجیتال روی آورده‌اند. دلیل این موضوع را در این قسمت به‌صورت موردی بیان خواهیم نمود تا شما نیز به‌راحتی جهت طراحی سایت در سعادت آباد بتوانید تصمیم‌گیری نموده و شرکت طراحی سایت مناسبی انتخاب نمایید.

  • قیمت پایین‌تر تبلیغات آنلاین نسبت به تبلیغات آفلاین.
  • بازدهی بیشتر تبلیغات دیجیتال یا آنلاین.
  • محبوبیت بیشتر تبلیغات دیجیتال در بین مردم.
  • در بیشتر موارد مخاطب خود به دنبال شما می‌گردد پس نرخ بازدهی بیشتر می‌باشد.
  • تبلیغات دیجیتال برای مخاطبین هدف انجام میشود نه گروه عمده ای از مخاطبین به صورت رندم.
طراحی سایت در سعادت‌آباد​

چرا رایان وب

برتری‌های ما
  • قیمت مناسب نسبت به خدمات باکیفیت، تجربه‌ی بالا  و سرعت در پیاده‌سازی
  • پشتیبانی طولانی‌مدت و انجام اصلاحات سایت حتی پس از اتمام قرارداد
  • طراحی تمامی سایت‌ها با کدهای بهینه و مناسب جهت سئو سازی
  • ارائه راه‌کارهای تخصصی و مشاوره رایگان جهت بهبود سایت و جذب درامد از آن

طراحی سایت در سعادت‌آباد با خدمات ویژه در قالب طراحی سایت‌های شرکتی، سازمانی، سایت‌های تبلیغاتی و برندسازی فعالیت می‌کند. طراحی سایت‌های واکنش‌گرا به صورتی که سطح دقیق المان‌ها در صفحات رعایت شود از ویژگی‌های بارز شرکت رایان وب محسوب می‌شود.

فکر می‌کنید چه نوع طراحی سایت می‌تواند ایده‌آل باشد؟ گوگل با چه سایت‌هایی ارتباط بهتری برقرار می‌کند؟ داشتن گرافیست خوب چقدر می‌تواند در طراحی سایت تأثیرگذار باشد؟ بسیاری از سؤالات در ذهن کاربر متقاضی طراحی سایت دیده می‌شود که خوشبختانه همه موارد توسط تیم حرفه‌ای رایان وب مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

مراحل ثبت سفارش

مشاوره

مشاوره

تماس تلفنی و دریافت مشاوره جهت طراحی سایت مناسب با نیازمندی‌های شما

بررسی-نیازهای-سایت

بررسی نیازمندی‌ها

در این مرحله تمامی نیازمندی‌های کارفرما بررسی شده و مناسب با آن طرح پیاده سازی می‌شود

تحویل-وب-سایت

پیاده سازی و تحویل

بعد از پیاده سازی، وب سایت و ویدئوی آموزشی کار با پنل نیز تحویل می‌گردد

پشتیبانی-فنی-سایت

پشتیبانی فنی

بعد از تحویل وب سایت در صورت بروز مشکل، رایان وب پاسخگوی تمام نیازهای شما می‌باشد

عوامل مؤثر در طراحی سایت

موضوع ازاین‌قرار است که اولین و مهم‌ترین موضوعی که یک کاربر از سایت می‌خواهد سبک بودن آن است! بله درست متوجه شدید. فرض کنید شما با عجله وارد سیستم تلفن همراه خود می‌شوید و به دنبال ورود به صفحه خاصی هستید. شاید در نهایت زمانی که برای بازکردن یک صفحه سایت بسیار کند در نظر گرفته شود ۱ الی ۲ دقیقه باشد اما یک کاربر می‌خواهد صفحه موردنظر خود را تنها با یک کلیک و در کسری از ثانیه مشاهده کند! زمان دقیقه‌ای و حتی ثانیه‌ای برای کاربر رنج‌آور است. استفاده از گرافیک‌های حجیم به‌طوری‌که بخش عمده‌ای از عملکرد سایت را بگیرد هرگز نمی‌تواند انتخاب خوبی باشد. فایل‌های انیمیشنی به‌کاررفته در طراحی سایت باید محدود و وابسته به موضوع سایت باشد.

نکات کلیدی در طراحی سایت

چگونه سایت مناسبی داشته باشیم

یکی از موارد مهمی که در طراحی سایت سعادت‌آباد توسط تیم حرفه‌ای رایان وب در نظر گرفته می‌شود عدم استفاده از رنگ‌های مشکل‌ساز برای چشم است بنابراین روان‌شناسی رنگ‌ها در طراحی سایت اهمیت زیادی دارد. موارد آزاردهنده در این طراحی می‌بایست به حداقل برسد. از یاد نبرید که ترکیب رنگ در طراحی سایت یکی از عوامل بسیار مهم تأثیرگذاری بر روی مخاطب است به‌طوری‌که باید سطح تعادل رعایت شود. هرگز کاربر علاقه‌ای به مطالعه صفحه‌ای با زمینه قرمز و فونت زرد ندارد!

حرکت در سایت باید آسان باشد. برخی از وب‌سایت‌ها نیاز به لایه‌های بیشتری دارند. وجود لایه‌بندی و صفحات زیاد در وب‌سایت برای کاربر دردسر ایجاد می‌کند بنابراین حرکت بین صفحات سایت باید به‌درستی صورت بگیرد به طوری که صفحات اصلی مشخص باشد و دسترسی به صفحه اصلی نیز آسان به نظر برسد. هر تعریف برای هر صفحه می‌بایست به‌درستی صورت بگیرد. ما این موضوع را به‌خوبی پوشش داده‌ایم و از طرح منظم صفحه‌بندی در طراحی سایت استفاده می‌کنیم.

طراحی سایت در سعادت‌آباد به‌صورت اختصاصی

مهم‌ترین اصلی که توسط رایان وب رعایت می شود انتخاب بهترین مکان برای عناصر اصلی در طراحی سایت است. مثلاً در سایت های فارسی لوگوها در سمت راست بالای صفحه معمولاً دیده می شود. در صورتی که سایت نیاز به امکان جستجو داشته باشد اغلب در بخش بالایی و آغاز سایت از آن استفاده می شود. سنجیدن لود شدن سریع صفحات وب سایت از دیگر خدمات رایان وب است. کاربران اغلب به سایت هایی علاقه دارند که دارای لیست افقی در بالای صفحه است. لیست افقی دسترسی را آسانتر می کند. یکی از پیشنهادات ویژه طراحی سایت سعادت آباد این است که نقشه سایت برای کاربران فراهم شود. این نقشه سبب می شود که لینک سایت های بازدید شده برای کاربر تغییر رنگ داشته باشد. مسیر طی شده در بالای صفحه مشخص باشد.برای آشنا شدن با خدمات ما به این لینک مراجعه نمایید.

طراحی سایت حرفه‌ای بدون سردرگمی

کاربران از سردرگمی فراری هستند. بهتر است برای طراحی سایت حرفه‌ای قابلیت جستجو در سایت قابل‌قبول باشد. صفحات باید با فرورفتگی مشخصی دسته‌بندی شود. راهنمای سایت از بخش‌های محبوب است به‌طوری‌که یک راهنمایی کلیدر خصوص فضای کلی سایت و هر پنل در اختیار کاربر قرار می‌دهد. کاربر باید دسترسی آسان به هر بخش داشته باشد و کم بودن تعداد کلیک برای رسیدن به صفحه موردنظر از موارد تأثیرگذار است.

طراحی سایت در سعادت‌آباد به‌صورت اختصاصی

طراحی سایت واکنش‌گرا

امروزه اعتبار سایت‌های سازمانی شرکتی وابسته به موقعیت ریسپانسیو است. در واقع سایت‌های واکنش‌گرا دسترسی به بخش‌های مختلف تلفن همراه را فراهم می‌سازند. این سایت‌ها لینک‌های خراب را کنار می‌گذارند. اسکرول شدن در سایت‌های واکنش‌گرا به حداقل می‌رسد و خوشبختانه چیدمان و ظاهر متناسب با نوع کسب‌وکار استفاده می‌شود.

 

طراحی سایت داینامیک
طراحی سایت داینامیک

می‌دانیم که طراحی سایت هم به‌صورت داینامیک و هم استاتیک فراهم شده است سایت‌های داینامیک دارای اعتبار بیشتری هستند و مشخص است که طرف‌داران بیشتری دارد. البته کیفیت دسترسی به بخش‌های مختلف در صورت داینامیک بودن طراحی سایت بسیار بیشتر است. کسانی که به دنبال برندسازی هستند و در فضای تبلیغات فعالیت می‌کنند اغلب سایت داینامیک را انتخاب می‌کنند. طراحی سایت سعادت‌آباد به‌صورت کاملاً داینامیک بوده و شامل مجموعه گسترده‌ای از خدمات می‌شود رایان وب به‌صورت تخصصی در زمینه طراحی سایت‌های داینامیک فعالیت می‌کند.

کارشناسان رایان وب در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود​

جهت دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت تماس بگیرید.

طراحی سایت وردپرسی در سعادت آباد

مزایای طراحی سایت در سعادت‌آباد توسط تیم حرفه‌ای این است که از عناصر گرافیکی قوی استفاده می‌شود به‌طوری‌که کارهای ریزودرشت را شامل می‌شود و در نهایت سطح کار در تعامل با کاربر بسیار ارزشمند است. هرچه سایت دارای فضای تعامل بیشتری باشد بازخورد بیشتری داشته و در نهایت موقعیت درآمدزایی گسترده‌تری ایجاد می‌کند. سایت‌هایی که دارای محیط بی‌روح و نامنظم هستند از سوی کاربر بی‌دفاع باقی می‌مانند.

سوالات متداول

خیر، در رایان وب پیشنهاد ما به کارفرمایان گرامی قالب با طراحی اختصاصی می‌باشد.

بله، تمامی قالب‌های استفاده شده در سایت‌های وردپرسی لایسنس‌دار می‌باشند.

تمامی سایت‌های طراحی‌شده توسط رایان وب با ابزارهای مخصوص تست می‌شود و سایتی با سرعت‌بالا به کارفرما ارائه می‌گردد.

بعد از اتمام طراحی فیلم آموزشی کار با پنل خدمت کارفرما ارائه می‌گردد.

مزایای طراحی سایت با رایان وب

مزایای طراحی سایت با رایان وب​
انواع مختلف طراحی سایت در سعادت آباد

طراحی سایت فروشگاهی در سعادت آباد

طراحی سایت فروشگاهی باید متناسب با نوع فروشگاه و محصولات آن و سلیقه مشتریان انجام بشود. طراحان در این نوع سایت‌ها از سرورهایی با سرعت بالا و بدون محدودیت بهره می‌برند. همچنین با اختصاص دادن SSL Certificate به وبسایت فروشگاهی، امنیت تراکنش‌های مالی تضمین خواهد شد. به طور کل در سایت فروشگاهی مسیر خرید کالا برای کاربران باید ساده و راحت طراحی بشود.

طراحی سایت شرکتی

کاربرد اصلی طراحی سایت شرکتی معرفی عملکرد و اخبار شرکت، کارکنان و مسئولیت آن‌ها می‌باشد. هدف از طراحی این نوع سایت، بازتاب موفقیت شرکت، تقویت شهرت، اعتمادسازی و اطلاع‌رسانی درباره خدمات و محصولات شرکت می‌باشد. طراحی سایت‌های شرکتی را نیز می‌توانید از طراحی وبسایت در سعادت ‌آباد درخواست نمایید.

طراحی سایت پزشکی

از مزایای طراحی سایت پزشکی می‌توان به کاهش مراجعه حضوری در دوران کرونا و پاسخگویی سریع‌تر به بیماران همراه با رزرو آنلاین اشاره نمود. همچنین مطالب مفید و اخبار به روز پزشکی از طریق سایت پزشکی به راحتی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

طراحی سایت ریسپانسیو در سعادت آباد

ریسپانسیو بودن (واکنش‌گرا) بودن یک سایت به این معناست که طراحی به صورتی انجام بشود که بتوان سایت را به طور همزمان روی لپ‌تاپ، ‌تبلت و موبایل و سایر گجت‌های هوشمند، متناسب با سایز صفحه نمایش آن‌ها مشاهده کرد. اگر ساکن سعادت آباد هستید می‌توانید طراحی سایت ریسپانسیو در سعادت آباد را از سایت رایان وب انجام دهید.

طراحی اختصاصی سایت

در طراحی این نوع سایت، طراح ایده‌ها و خلاقیت شما را در نظر می‌گیرد و بر این اساس، سایت اختصاصی را طراحی خواهد کرد. در واقع طراح بسیاری از ایده‌های شما را بر روی قسمت‌های جزئی سایت پیاده‌سازی خواهد کرد. رایان وب با در نظر گرفتن سلیقه شما طراحی وبسایت در سعادت آباد را توصیه می‌کند.

طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت با وردپرس یکی دیگر از زمینه‌های فعالیت طراحی وب سایت در سعادت آباد می‌باشد. طراحی سایت با وردپرس مزایای گوناگونی دارد. از مزیت‌های وردپرس می‌توان به محیط کاربری و پنل مدیریت کاربرپسند و راحت، منعطف و قابل توسعه بودن، داشتن افزونه Yoast seo برای بهینه سازی محتوا و وجود افزونه‌های رایگان اشاره نمود.

اعتبار شرکت طراحی سایت سعادت‌آباد

مشخص است که طراحی سایت باید در شرکتی معتبر صورت بگیرد به‌طوری‌که همه عوامل از نظر کیفیت کار و همین‌طور خدمات سنجیده شوند. رایان وب شرکتی معتبر با سابقه فعالیت از سال ۱۳۹۰ در زمینه طراحی سایت امتحان خود را نزد مشتریان ثابتش پس داده است.

این‌طور که مشخص است تخصص افراد در ارزیابی طراحی سایت و کدنویسی منظم بسیار مهم است. کد نوسانی که دارای سابقه کاری بالایی هستند در بخش طراحی سایت سعادت‌آباد فعالیت می‌کنند اغلب در فضای تمیز و طبقه‌بندی‌شده اقدام به کدنویسی می‌کنند مشخص است که جدا بودن کدنویسی هر بخش از سایت به نسبت بخش دیگر سبب می‌شود که موقعیت دقیق هر بخش در زمان برو خطابه سرعت در دسترس قرار بگیرد و رفع خطا شود. همه عوامل گفته شده در تعیین قیمت طراحی سایت در سعادت‌آباد تأثیرگذار است.

سخن پایانی

برای داشتن یک سایت معتبر با بازدهی خوب،‌ بهترین شرکت طراحی سایت در تهران یا نقاط دیگر را می‌توانید انتخاب کنید. رایان وب شرکت طراحی وب سایت در سعادت آباد که یکی از بهترین‌ها و معتبرترین‌ها در زمینه طراحی سایت می‌باشد را به شما پیشنهاد می‌کند. با سپردن طراحی سایت خود به دست تیم متخصص رایان وب نگران کیفیت و بازخورد پایین سایت نخواهید بود

3 دیدگاه در “طراحی سایت در سعادت آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *